Mavi Boğaz Turizm


Mavi Boğaz olarak İstanbul Boğazı’nda 12 seneyi aşkın hizmet vermekte ve boğaz organisasyonu gemi, tekne bazında 10 ile 350 kişiye varan misafire kokteyl yemek alkollü ve alkolsuz hizmet vermekteyiz. Bunun yanında 4 ve 20 kişiye kadar yat ve utra lüks yatlarda yemekli alkollü ve alkolsuz kokteyl hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul boğaznın’n eşsiz güzelliğinde boğaz turu ve tarihi güzelliği eşliğinde istanbul boğaz turlarımızı misafirlerimizin istegi dogrutulsunda menüler ile sunmaktayız. Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde turlarımızın kaliteli güzel olması için müşterilerimize gemi, tekne ve yatlarımızın misafir ve müşterilerimiz in isteği dogrutulsunda süsleme, çiçek, yemek masa düzeni ,şamdan, fasıl ses sistemi gelin masına çiçek kamera ve fotoğraf hizmeti sunmaktayız.

Gemi, tekne ve yat turlarımız güvenli, yeni ve en kaliteli teknelerimiz arasından isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçilir.

İş yemekleri, nişan, düğün ,kokteyl ve şirket gezileri ,vakıf yemekleri, doğum günü partileri, okul yemekleri, mezuniyet, dernek, nikah gibi organisasyon lar boğazın eşsiz güzelliğinde heyecanınızı tecrübeli garson, aşçı, kaptan arkadaşlarımla beraber sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İstanbul boğaz gezilerimizde günlük ve taze menülerle sizlere hizmet vermekteyiz. Gemi ve yatlarlarımız boğaz turu esnasında ızgaramızda sizin isteginiz doğrultusunda balık yada et tavuk köfte taze sıcak bir şekilde pişirilir itina ile servis edilir.

Özel yat gezilerimizde boğaz turu aileniz arkadaş gruplarınız iş yemeği gezilerimizde özel olarak sipariş alınır ve restoran lardan gemi tekne ve yat larınızla yanaşılıp alınır misafirlerimize ikram edilir boğaz turlarımızda gemi tekne yatlarımızdaki organisasyonlarımızda teknik destek verilmektedir.